Lietuvos

Pasirašyk už referendumą!

Kviečiame pasirašyti už privalomąjį referendumą dėl Visagino atominės elektrinės projekto. Tą galima padaryti internetu, adresu http://www.erinkimai.lt/referendumas

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Japonijos visuomenė mažai informuota apie atominės elektrinės projektą Lietuvoje

VOA Herman - April 13 2011 Fukushima Nuclear Power Plant-04Japonijos visuomenė mažai informuota apie atominės elektrinės projektą Lietuvoje ir galimas rizikas, teigia Japonijos antibranduolinio judėjimo aktyvistai. Anot jų, jei projektai būtų geriau nušviesti, daugelis Japonijos gyventojų nepritartų branduolinių technologijų eksportui į kitas šalis.

"Nėra informacijos apie visuomenės judėjimą ir riziką, tik verslo procesus", - tiesioginėje internetinėje spaudos konferencijoje ketvirtadienį kalbėjo Japonijos Darnaus vystymosi ir visuomenės centro (angl. Japan Center for a Sustainable Environment and Society - JACSES) atstovas Yuki Tanabe (Jukis Tanabė).

Skaityti daugiau...

2010 12 06 konferencija. Vaida Pilibaitytė: Lietuvos ir Baltarusijos branduolinės energetikos diskursas

2010 m. gruodžio 6 d. Vilniuje vyko tarptautinė konferencija „Baltarusija ir Lietuva: atominių elektrinių statybos grėsmės ir perspektyvos". Ekologė, Baltijos aplinkos forumo (BAF) dalyvė Vaida Pilibaitytė joje skaitė pranešimą "Lietuvos ir Baltarusijos branduolinės energetikos diskursas".

Skaityti daugiau...

Dmitrijaus Bruško ir Alio Balbieriaus ekologinių fotodarbų paroda „Už pasaulį be atominių monstrų“

uz-pasauli-plakatas-net1Nuo spalio 18 d. „Fluxus ministerijos“ vestibiulyje, Gedimino pr. 27, Vilniuje, atidaryta bendra Baltarusijos fotografo Dmitrijaus Bruško ir Lietuvos fotografo Alio Balbieriaus ekologinių fotodarbų paroda. Abu fotografai eksponuoja po 10 ekologinės ir antibranduolinės tematikos fotografijų. Paroda veiks iki lapkričio 8 d.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė konferencija AE perspektyvų klausimais: žodis ekspertams, o ne politikams (konferencijos programa)

AE konferencija 2010 12 06Gruodžio 6 d. Vilniuje į tarptautinę konferenciją "Baltarusija ir Lietuva: atominių elektrinių statybos grėsmės ir perspektyvos" susirinkę Lietuvos, Baltarusijos ir tarptautiniai ekspertai - energetikai, ekonomistai, ekologai, žurnalistai - mėgins pasverti visus "už" ir "prieš" dėl naujų atominių elektrinių (AE) statybų regione. "Viešai girdime tik vyriausybės ir politikų įtikinėjimus dėl naujos atominės elektrinės būtinybės. Tačiau pasigendame kritiško ir nepriklausomo ekspertų bei specialistų vertinimo", - teigia bendrijos "Atgaja" atstovas Linas Vainius.

Skaityti daugiau...

Foto

  • 2011 04 26 Protesto eitynės prieš AtE
  • 2011 04 26 Protesto eitynės prieš AtE
  • Piketas prieš Sekmoko konferenciją
  • Piketas prie Prancūzijos ambasados

facebookrss

 

 

Apklausa

Ar manai, kad atominė energetika užtikrins energetinę nepriklausomybę?

Taip - 19.1%
Ne - 72.3%
Sunku pasakyti - 4.3%
Tikros nepriklausomybės nebūna - 4.3%

Viso balsavo: 47
Balsavimas baigtas nuo: 30 Rugs 2012 - 00:00

Pasisakymai

Please select a guestbook in the settings of the module!
Lietuvos antiatominis judėjimas: info @atomine.lt, linas @atgaja.lt, tel. 8 699 33661