2012-12-12 protestų diena prieš Rusijos ir Baltarusijos atomines elektrines

Pasaulinės antibranduolinės akcijos proga protesto akcija prieš Baltijos atominės elektrinės (Kaliningrado sritis, Rusija) ir Astravo atominės (Baltarusija).
2012 m. Gruodžio 12 d. 12 val. Antibranduolinė kritinė masė prie Rusijos ambasados Latvių g. 53 ir Baltarusijos ambasados Mindaugo g. 13 (šalia Maximos). Ateikite, kur jums patogiau. Akcija vyks vienu metu.
Protestuosime prieš pavojingų AE statybą šalia Lietuvos sienų ir sostinės, nesilaikant tarptautinės teisės normų ir keliant pavojų visam regionui.

Prieš Neries ir Nemuno pavertimą radioaktyviomis upėmis, nes jomis planuoja aušinti Rusijos ir Baltarusijos reaktorius.

Kai bus 12:12 val. susikimbame rankomis ir pareikalaujame nutraukti Baltarusijos ir Kaliningrado srities AE statybas. Atsineškite savo plakatėlį, užrašą, net ir sąsiuvinio lapo dydžio. Akcijos trukmė ~30 min.

Iš Mindaugo g. nueisime šalia iki Europos Sąjungos atstovybės Naugarduko g. reikalaudami, kad ES nepirktų "purvinos atominės elektros" iš Rytų. ES šalys daro „stress-testus“, skiria lėšas "saugumui" ir uždarinėja savo atomines elektrines. Mums reikia atsinaujinančios energetikos šaltinių ir energijos efektyvumo vietoj nesaugios ir „pigios atominės“ rusiškos elektros.

Kiekvieno mėnesio pirmą trečiadienį 12 val. rinkimės į Antibranduolinę kritinę masę prie Rusijos ambasados Latvių g. 53 ir Baltarusijos ambasados Mindaugo g. 13 (šalia Maximos). Kiekvienas pilietis tą pačią dieną, tuo pačiu laiku gali ateiti ir savarankiškai, neorganizuotai priminti, kad Lietuvos visuomenė nepamirš ir nesitaikstys dėl pavojingų AE statybos šalia mūsų valstybės sienų.
 

 

Foto

  • Piketas prie Baltarusijos ambasados
  • 2011 04 26 Protesto eitynės prieš AtE
  • 2011 04 26 Protesto eitynės prieš AtE
  • 2011 04 26 Protesto eitynės prieš AtE

facebookrss

 

 

Apklausa

Ar manai, kad atominė energetika užtikrins energetinę nepriklausomybę?

Taip - 19.1%
Ne - 72.3%
Sunku pasakyti - 4.3%
Tikros nepriklausomybės nebūna - 4.3%

Viso balsavo: 47
Balsavimas baigtas nuo: 30 Rugs 2012 - 00:00

Pasisakymai

Please select a guestbook in the settings of the module!
Lietuvos antiatominis judėjimas: info @atomine.lt, linas @atgaja.lt, tel. 8 699 33661